Polityka prywatności

 
Przeglądając strony naszego Serwisu akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności Serwisu.

W czasie korzystania z naszego Serwisu mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będą Państwo poproszeni to w większości przypadków imię, telefon oraz adres e-mail.

Wszystkie dane gromadzone są jedynie na potrzeby Serwisu i nigdy nie będą udostępniane poza Serwisem, ani też wykorzystywane na potrzeby marketingu elektronicznego.

Wykonywane przez nas prace mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie w sposób nie naruszający Art.272 KK o raz przepisów Prawa Autorskiego.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich dalsze użytkowanie oraz sposób wykorzystania.

Dziedziny prac

 
 
Oferujemy profesjonalne pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich. Działamy w całej Polsce, głównie w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, Kielce, Kraków, Opole. Serdecznie zapraszamy
 
UŻYWANIE CUDZEJ PRACY JAKO WŁASNEJ JEST PLAGIATEM I JEST W POLSCE NIELEGALNE. KOPIOWANIE PRAC NAPISANYCH PRZEZ NASZ SERWIS MOŻE WIĄZAĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.